KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067174

nr 1706 7174

John Malm, Signerad, Storkyrkan. Olja på pannå, 17x12 cm, yttermått inklusive ram: 29x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:09:23

1/6 20:16:25 1      Vinnande bud